Heatmaps Waze
Statistici » București » Accidente zilnice

Statistici - Accidente rutiere zilnice - București

Dată start:    Dată final:
Test
Pozitie Nr. accidente Minore Majore Dată
Total
110 75 35 15.01.2020 - Wednesday
103 75 28 17.01.2020 - Friday
98 71 27 05.03.2020 - Thursday
95 76 19 16.01.2020 - Thursday
93 60 33 17.02.2020 - Monday
91 55 36 18.09.2020 - Friday
88 71 17 05.02.2020 - Wednesday
88 63 25 18.02.2020 - Tuesday
85 61 24 20.02.2020 - Thursday
85 58 27 03.03.2020 - Tuesday
84 63 21 12.02.2020 - Wednesday
84 55 29 27.02.2020 - Thursday
82 53 29 28.02.2020 - Friday
81 68 13 10.02.2020 - Monday
81 55 26 19.02.2020 - Wednesday
81 60 21 21.02.2020 - Friday
80 62 18 13.01.2020 - Monday
80 56 24 06.03.2020 - Friday
79 52 27 23.01.2020 - Thursday
78 51 27 25.02.2020 - Tuesday
77 53 24 06.02.2020 - Thursday
77 61 16 09.03.2020 - Monday
75 48 27 24.02.2020 - Monday
74 51 23 11.02.2020 - Tuesday
74 53 21 10.03.2020 - Tuesday
73 50 23 20.01.2020 - Monday
73 53 20 14.02.2020 - Friday
73 52 21 26.06.2020 - Friday
73 46 27 17.08.2020 - Monday
72 50 22 14.01.2020 - Tuesday
72 56 16 07.02.2020 - Friday
71 50 21 21.01.2020 - Tuesday
71 56 15 04.03.2020 - Wednesday
70 54 16 22.01.2020 - Wednesday
70 52 18 28.01.2020 - Tuesday
69 43 26 05.06.2020 - Friday
69 58 11 31.07.2020 - Friday
69 42 27 16.09.2020 - Wednesday
68 52 16 30.01.2020 - Thursday
68 43 25 15.07.2020 - Wednesday
68 39 29 04.09.2020 - Friday
68 47 21 15.09.2020 - Tuesday
68 41 27 21.09.2020 - Monday
67 45 22 03.07.2020 - Friday
67 49 18 06.07.2020 - Monday
66 44 22 06.08.2020 - Thursday
66 46 20 14.09.2020 - Monday
65 44 21 13.02.2020 - Thursday
65 46 19 13.08.2020 - Thursday
65 45 20 20.08.2020 - Thursday
65 50 15 31.08.2020 - Monday
64 45 19 26.02.2020 - Wednesday
64 49 15 24.06.2020 - Wednesday
64 44 20 01.07.2020 - Wednesday
64 49 15 21.08.2020 - Friday
63 49 14 02.07.2020 - Thursday
63 45 18 14.08.2020 - Friday
63 48 15 01.09.2020 - Tuesday
63 40 23 11.09.2020 - Friday
62 48 14 27.01.2020 - Monday
62 46 16 02.03.2020 - Monday
62 41 21 07.03.2020 - Saturday
62 41 21 15.06.2020 - Monday
62 38 24 29.06.2020 - Monday
62 37 25 07.09.2020 - Monday
61 43 18 29.01.2020 - Wednesday
61 38 23 23.07.2020 - Thursday
61 43 18 27.07.2020 - Monday
61 41 20 27.08.2020 - Thursday
61 39 22 28.08.2020 - Friday
61 46 15 22.09.2020 - Tuesday
60 43 17 04.02.2020 - Tuesday
60 44 16 12.03.2020 - Thursday
60 38 22 17.09.2020 - Thursday
59 36 23 11.03.2020 - Wednesday
59 37 22 14.07.2020 - Tuesday
58 44 14 31.01.2020 - Friday
58 42 16 17.06.2020 - Wednesday
58 37 21 19.06.2020 - Friday
58 40 18 10.07.2020 - Friday
58 41 17 13.07.2020 - Monday
58 43 15 16.07.2020 - Thursday
58 44 14 17.07.2020 - Friday
58 38 20 09.09.2020 - Wednesday
57 47 10 02.06.2020 - Tuesday
57 41 16 18.06.2020 - Thursday
57 36 21 25.06.2020 - Thursday
57 38 19 10.09.2020 - Thursday
56 38 18 04.06.2020 - Thursday
56 41 15 18.08.2020 - Tuesday
55 42 13 12.06.2020 - Friday
55 34 21 30.06.2020 - Tuesday
55 35 20 05.08.2020 - Wednesday
54 36 18 08.02.2020 - Saturday
54 34 20 13.03.2020 - Friday
54 39 15 08.07.2020 - Wednesday
54 38 16 30.07.2020 - Thursday
54 36 18 07.08.2020 - Friday
54 34 20 10.08.2020 - Monday
54 38 16 24.08.2020 - Monday
54 38 16 25.08.2020 - Tuesday
54 29 25 08.09.2020 - Tuesday
53 35 18 29.07.2020 - Wednesday
53 32 21 02.09.2020 - Wednesday
52 31 21 18.01.2020 - Saturday
52 44 8 29.02.2020 - Saturday
52 39 13 22.07.2020 - Wednesday
52 31 21 04.08.2020 - Tuesday
52 32 20 26.08.2020 - Wednesday
51 37 14 03.02.2020 - Monday
51 38 13 09.06.2020 - Tuesday
51 38 13 09.07.2020 - Thursday
51 38 13 28.07.2020 - Tuesday
49 31 18 22.05.2020 - Friday
49 34 15 23.06.2020 - Tuesday
49 39 10 24.07.2020 - Friday
49 38 11 03.09.2020 - Thursday
48 28 20 22.02.2020 - Saturday
48 29 19 08.03.2020 - Sunday
48 42 6 10.06.2020 - Wednesday
48 32 16 22.06.2020 - Monday
48 32 16 03.08.2020 - Monday
47 34 13 29.05.2020 - Friday
47 26 21 01.06.2020 - Monday
47 32 15 21.07.2020 - Tuesday
47 36 11 19.08.2020 - Wednesday
46 23 23 24.01.2020 - Friday
46 33 13 11.06.2020 - Thursday
46 34 12 04.07.2020 - Saturday
45 31 14 25.01.2020 - Saturday
45 34 11 20.07.2020 - Monday
45 31 14 11.08.2020 - Tuesday
45 27 18 12.09.2020 - Saturday
44 23 21 07.07.2020 - Tuesday
43 27 16 03.06.2020 - Wednesday
43 25 18 12.08.2020 - Wednesday
43 32 11 22.08.2020 - Saturday
42 31 11 16.06.2020 - Tuesday
41 31 10 23.02.2020 - Sunday
41 25 16 27.05.2020 - Wednesday
41 23 18 13.09.2020 - Sunday
40 26 14 09.02.2020 - Sunday
40 25 15 01.03.2020 - Sunday
40 28 12 19.03.2020 - Thursday
40 22 18 18.05.2020 - Monday
40 28 12 19.05.2020 - Tuesday
39 24 15 01.02.2020 - Saturday
39 28 11 15.02.2020 - Saturday
39 20 19 16.02.2020 - Sunday
39 26 13 17.03.2020 - Tuesday
39 26 13 21.05.2020 - Thursday
39 21 18 19.09.2020 - Saturday
38 26 12 19.01.2020 - Sunday
38 25 13 28.05.2020 - Thursday
37 25 12 15.05.2020 - Friday
36 27 9 25.05.2020 - Monday
36 27 9 06.06.2020 - Saturday
36 26 10 13.06.2020 - Saturday
36 25 11 20.06.2020 - Saturday
36 27 9 23.08.2020 - Sunday
35 23 12 18.03.2020 - Wednesday
35 24 11 08.08.2020 - Saturday
34 20 14 06.05.2020 - Wednesday
34 25 9 25.07.2020 - Saturday
34 18 16 29.08.2020 - Saturday
34 15 19 20.09.2020 - Sunday
33 23 10 30.05.2020 - Saturday
33 19 14 11.07.2020 - Saturday
33 21 12 19.07.2020 - Sunday
32 20 12 20.05.2020 - Wednesday
32 19 13 18.07.2020 - Saturday
32 17 15 30.08.2020 - Sunday
31 20 11 02.02.2020 - Sunday
31 22 9 16.03.2020 - Monday
31 24 7 23.05.2020 - Saturday
31 20 11 14.06.2020 - Sunday
30 20 10 12.01.2020 - Sunday
30 21 9 27.06.2020 - Saturday
30 21 9 05.07.2020 - Sunday
30 19 11 01.08.2020 - Saturday
29 17 12 11.01.2020 - Saturday
29 21 8 15.04.2020 - Wednesday
29 20 9 07.06.2020 - Sunday
29 19 10 28.06.2020 - Sunday
28 20 8 30.04.2020 - Thursday
28 20 8 04.05.2020 - Monday
28 19 9 16.05.2020 - Saturday
28 18 10 26.05.2020 - Tuesday
28 16 12 05.09.2020 - Saturday
27 15 12 27.04.2020 - Monday
26 14 12 26.01.2020 - Sunday
26 16 10 14.03.2020 - Saturday
26 17 9 14.05.2020 - Thursday
26 19 7 08.06.2020 - Monday
26 17 9 09.08.2020 - Sunday
26 12 14 06.09.2020 - Sunday
25 15 10 20.03.2020 - Friday
25 16 9 28.04.2020 - Tuesday
25 14 11 13.05.2020 - Wednesday
25 18 7 21.06.2020 - Sunday
25 13 12 16.08.2020 - Sunday
24 9 15 23.03.2020 - Monday
24 17 7 15.08.2020 - Saturday
23 16 7 24.03.2020 - Tuesday
23 13 10 30.03.2020 - Monday
23 10 13 24.05.2020 - Sunday
23 12 11 26.07.2020 - Sunday
22 14 8 16.04.2020 - Thursday
22 18 4 12.07.2020 - Sunday
22 15 7 02.08.2020 - Sunday
21 14 7 06.04.2020 - Monday
21 13 8 10.04.2020 - Friday
21 15 6 29.04.2020 - Wednesday
20 15 5 02.04.2020 - Thursday
19 11 8 05.05.2020 - Tuesday
19 10 9 12.05.2020 - Tuesday
18 10 8 22.03.2020 - Sunday
18 8 10 27.03.2020 - Friday
18 13 5 08.04.2020 - Wednesday
18 11 7 13.04.2020 - Monday
18 13 5 07.05.2020 - Thursday
18 16 2 08.05.2020 - Friday
17 8 9 24.04.2020 - Friday
17 11 6 11.05.2020 - Monday
17 13 4 17.05.2020 - Sunday
16 12 4 23.04.2020 - Thursday
15 10 5 25.03.2020 - Wednesday
15 11 4 31.05.2020 - Sunday
15 11 4 23.09.2020 - Wednesday
15 12 3 06.10.2020 - Tuesday
14 6 8 15.03.2020 - Sunday
14 7 7 07.04.2020 - Tuesday
14 12 2 09.04.2020 - Thursday
14 10 4 09.05.2020 - Saturday
13 8 5 21.03.2020 - Saturday
13 9 4 02.05.2020 - Saturday
12 6 6 28.03.2020 - Saturday
12 7 5 03.04.2020 - Friday
12 11 1 19.10.2020 - Monday
11 8 3 01.04.2020 - Wednesday
11 7 4 14.04.2020 - Tuesday
11 6 5 18.04.2020 - Saturday
11 8 3 01.05.2020 - Friday
11 6 5 06.11.2020 - Friday
11 9 2 18.11.2020 - Wednesday
10 4 6 17.04.2020 - Friday
10 7 3 22.04.2020 - Wednesday
10 6 4 13.10.2020 - Tuesday
10 5 5 17.10.2020 - Saturday
10 7 3 30.10.2020 - Friday
10 6 4 14.11.2020 - Saturday
9 3 6 31.03.2020 - Tuesday
9 3 6 10.05.2020 - Sunday
9 7 2 01.10.2020 - Thursday
9 5 4 07.10.2020 - Wednesday
9 7 2 09.10.2020 - Friday
8 7 1 30.09.2020 - Wednesday
8 4 4 23.10.2020 - Friday
8 6 2 11.11.2020 - Wednesday
7 2 5 26.03.2020 - Thursday
7 5 2 04.04.2020 - Saturday
7 6 1 21.04.2020 - Tuesday
7 3 4 25.04.2020 - Saturday
7 5 2 26.04.2020 - Sunday
7 3 4 03.05.2020 - Sunday
7 5 2 15.10.2020 - Thursday
7 4 3 08.11.2020 - Sunday
7 5 2 10.11.2020 - Tuesday
7 4 3 19.11.2020 - Thursday
6 3 3 11.04.2020 - Saturday
6 5 1 20.04.2020 - Monday
6 4 2 24.09.2020 - Thursday
6 4 2 02.10.2020 - Friday
6 3 3 03.10.2020 - Saturday
6 4 2 08.10.2020 - Thursday
6 2 4 12.10.2020 - Monday
6 3 3 25.10.2020 - Sunday
6 6 0 29.10.2020 - Thursday
6 4 2 01.11.2020 - Sunday
6 2 4 05.11.2020 - Thursday
6 4 2 07.11.2020 - Saturday
6 2 4 12.11.2020 - Thursday
6 5 1 17.11.2020 - Tuesday
6 2 4 20.11.2020 - Friday
6 3 3 24.11.2020 - Tuesday
5 2 3 28.09.2020 - Monday
5 4 1 14.10.2020 - Wednesday
5 2 3 18.10.2020 - Sunday
5 3 2 20.10.2020 - Tuesday
5 1 4 24.10.2020 - Saturday
5 3 2 31.10.2020 - Saturday
5 2 3 13.11.2020 - Friday
5 5 0 16.11.2020 - Monday
5 4 1 23.11.2020 - Monday
4 2 2 29.03.2020 - Sunday
4 3 1 25.09.2020 - Friday
4 3 1 26.09.2020 - Saturday
4 4 0 05.10.2020 - Monday
4 1 3 10.10.2020 - Saturday
4 2 2 26.10.2020 - Monday
4 2 2 28.10.2020 - Wednesday
4 2 2 03.11.2020 - Tuesday
3 2 1 11.10.2020 - Sunday
3 3 0 21.10.2020 - Wednesday
3 1 2 02.11.2020 - Monday
3 2 1 09.11.2020 - Monday
3 2 1 15.11.2020 - Sunday
3 2 1 21.11.2020 - Saturday
2 1 1 05.04.2020 - Sunday
2 2 0 27.09.2020 - Sunday
2 2 0 29.09.2020 - Tuesday
2 2 0 04.10.2020 - Sunday
2 1 1 16.10.2020 - Friday
2 0 2 22.10.2020 - Thursday
2 1 1 27.10.2020 - Tuesday
2 1 1 04.11.2020 - Wednesday
2 1 1 22.11.2020 - Sunday
1 1 0 12.04.2020 - Sunday
1 1 0 19.04.2020 - Sunday